Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miss Fortune De neler almalıyım Ve nasıl oynamalıyım???
#1
İlk önce olabildiğinizce güvenli oynayın, yani güvenli olduğunuza emin olun. Size tavsiyem adc de oynayın, orası daha iyidir. q yu açın, e yı açin ve w açın Sonra q ve e ye önem verin. w ile adamı yavaşlatıp q ile canını yarıya indirebilirsiniz. Sonra normal vuruşlarlarla adamı öldürebilirsiniz. Mananıza göre hareketler edin. 
Şimdide ne itemler alınacağını söyleyeceğim.
İlk olarak doranın kılıcı can iksiri. Para kasıp ve hayalet danscısı. Sonra savaşcı çizmeleri. sonra ise statik hançer ve kana susamış alın ama size bir tavsiye daha; doranın kılıcı yerine tırpan alın. Çünkü 100 minyon kesince minyon başına muhteşem bir altın alacaksın. Bu sayede daha hızlı mataryel kasarsın. O yüzden en başından al sonradan alırsan o sıra kestiğin minyonlar sayılır. Örneğin 20 minyon kesip tırpan alırsan yine minyon kesmen 100 olucak tır. O yüzden oyunun başında al. Daha çok bilgi için siteye üye ol diğer heroların taktiklerini bekle  Tongue
Reply
#2
Teşekkür Ederim Smile
Reply
#3
MF'ye karşı hasarı çok olan anlık hasar heroları
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Derecelide Nasıl Yükselirim? Aleynaz 0 921 17-11-2019, Saat: 19:01
Last Post: Aleynaz
  Morganada Nasıl Oynamalıyım ???? Batuhan Gülşen 0 1,343 13-04-2019, Saat: 22:18
Last Post: Batuhan Gülşen
  Yasuoda Ne almalıyım ve nasıl oynamalıyım. Batuhan Gülşen 0 984 24-03-2019, Saat: 00:08
Last Post: Batuhan Gülşen

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Hakkımızda
    Oyuncu Mekanı küfür ve argo olmadan, akıcı bir dil ile; oyunlar hakkında gönderi, yorum, soru/cevap şeklinde paylaşım yapılan ve bu paylaşımların içerisine eklenebilen dosya türleri ile oyuncular arasında dosya paylaşımını sağlayan bir platformdur.