Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronz elodan niye çıkmak zor ?
League of legends baya bir süredir oynadığım bir oyun fakat ne kadar uğraşsamda bronz elodan çıkamıyorum. Çok fazla feeder oyuncunun bulunduğu bronz elo küfüründe bol olduğu bu eloda nasıl lig atlanır bütün önerilerinize açığım.
Reply
(23-12-2019, Saat: 19:30)SD bitirici Wrote: League of legends baya bir süredir oynadığım bir oyun fakat ne kadar uğraşsamda bronz elodan çıkamıyorum. Çok fazla feeder oyuncunun bulunduğu bronz elo küfüründe bol olduğu bu eloda nasıl lig atlanır bütün önerilerinize açığım.

merhaba SD bitirici,eğer lig yükselmek istiyorsan yapman gerekenler ; 1-yanıda savaşan herhangi bir oyuncu iyi bir haraket yaptığında onu      övmelisiniz örnek olarak : helal,böyle devam vb 2-Asla küfür etmemeli ve oyununda küfür eden oyuncuyu susturmalısın ve oyun sonu onu       raporlamalısın. 3-iyi oynamalısın ve şunu asla unutma bu bir oyun Smile
Reply
(23-12-2019, Saat: 19:30)SD bitirici Wrote: League of legends baya bir süredir oynadığım bir oyun fakat ne kadar uğraşsamda bronz elodan çıkamıyorum. Çok fazla feeder oyuncunun bulunduğu bronz elo küfüründe bol olduğu bu eloda nasıl lig atlanır bütün önerilerinize açığım.
Öncelikle sana bir önerim olacak maça girerken selam vererek ve takımın morelini yüksesk tutarak gir. Diyelim takım neden yasuo banladın falan konusunu açarsa "Sıkıntı yapmayın, oynayabileceğin başka bir hero al ben ..... mainim sizi kastırıcam " falan diyip atkımınızın size güvenmesini sağlayın. Ardında yapmanız gereken tek şey takımınızın kasmasını sağlamak. Küfürleşme mi oluyor "Sakin olun zaten kazanacağız küfür etmenin faydası yok"  diyip takımı sakinleştirin. Ha hala küfür mü ediliyor mutelayın gitsin. Artık maç size bağlı. Sakinlik maç kazandırır.
Reply
brom bende 2.5 yıldır neredeyse düzenli lol oyuncusuyum. seni çok iyi anlıyorum çünkü ben silver 3 ligi ile başladım lig kasmaya hemen yükseldim fakat gold 4 olacakken sezon bitti slver 1 ile kapattım ve yerleştirme maçlarında demir 3 e attı lol Sad. Şuanda bronz 3 ün seri maçım var 2 ay oldu hala çıkamadım bu konuyu çok araştırdım nasıl çıkarım die. Sana öğrendiklerimi kısaca açıklayayım :

1- totemleri iyi kullan ve 75 gold kontrol totemi mutlaka al!!!

2- şampiyonunu iyi seç sana hitap etsin 

3- eğer lobide first pick değilsen karşındaki lanede adamın aldığı şampiyonun counter pick'ini almayı deniyebilirsin 

4- spellerini iyi değerlendir mesela shield varsa ilk 10 dkda dive yemezsen basma , exhaust varsa skorun kesin olmadığı yerde basma yada ölecekken kullan gibi

5- rün neredeyse en önemlieri!!! şampiyonuna iyi rün bul bunun için MOBATR sayfası var ama biraz yavaştır ben sana lolvvv yi öneririm 

6- minyon almak . unutma 3 dalga minyon 1 kill demek 

7- kill alırsan win almazsın yani tf lerde daha çok takımı kazandırmaya oyna ama assassinsen adc yi yada apc yi çıkarmaya bak mesela sürekli hasar çarı olan cassiopeia oynuyorsan (mainim) takımda çok önde olmamak şartıyla kite yaparak oynayabilirsin 

8- koridor kazanmak. sen eğer koridorunu kazandıysan ezilen koridora roam atmalısın ki oda iyileşsin ama dikkat et roam atacam derken kulenden olma . takımın ne kadar kazanmış olsada dış kulelerinizi kaybederseniz her zaman 1-0 geride olursunuz

9- junlera yardım etmek: jungun eğer sana gank atmak istiyorsa geride durmalısın koridoru kafana göre yarıya böl ve oraya çizgi koy her zaman o çizginin gersinde kal ki gank kolay olsun 

10- minyon skor kule kadar önemli olan birşey ise görevlerdir bunlar ejder , baron , yampiri ve benzerleridir

11- asla ve asla flame yapma ve takımınıda öv

ben şu anlık unları yazabildim eğer yanlışım varsa düzeltmeni isteri yada başkası düzeltsin ki bende öğreneyim ayrıca aşağıya bir link bırakıyorum mutlaka bak ...

https://m.imgur.com/a/PLCzI
Reply
Beceriksiz insan fazla
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Hakkımızda
    Oyuncu Mekanı küfür ve argo olmadan, akıcı bir dil ile; oyunlar hakkında gönderi, yorum, soru/cevap şeklinde paylaşım yapılan ve bu paylaşımların içerisine eklenebilen dosya türleri ile oyuncular arasında dosya paylaşımını sağlayan bir platformdur.